b_120_0_16777215_00_images_phocagallery_urodziny_kubusia_puchatka_2017_urodziny_kubusia_puchatka_2017-7.jpgKubuś Puchatek, to ulubieniec wszystkich dzieci. W naszej bibliotece obchodziliśmy jego kolejne urodziny - dziewiąte. Tym razem gośćmi Kubusia były dzieci z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym z grupy maluchów i starszaków.

Dzieci zapoznały się z postacią autora, oraz historią powstania przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Uważnie wysłuchały opowiadania jak "Krzyś organizuje przyjęcie na cześć Puchatka", za uratowanie Prosiaczka z powodzi. Przygody misia są bardzo dobrze znane dzieciom, na zagadki odpowiadały perfekcyjnie. Dzieci miały okazje skosztować smakołyku Kubusia czyli miodku, w zlizywaniu go z wafla byli rewelacyjni.

Goście przynieśli Kubusiowi prezenty, złożyli piękne życzenia oraz zaśpiewali kilka piosenek o misiach. Jak na urodzinach, nie obyło się bez tortu. Dzieci zaśpiewały Kubusiowi Puchatkowi gorące Sto lat. Na pożegnanie otrzymały od Kubusia kolorowanki i małe upominki.

Dziękujemy nauczycielom i przedszkolakom za wspólnie spędzone urodziny i zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć z naszej galerii