b_120_0_16777215_0_0_img_loga_logo_wazne.jpgGminna Biblioteka Publiczna w Grodzisku Dolnym zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich czytelników przetrzymujących książki o ich zwrot do 30 kwietnia 2021r. Głównie zależy nam na książkach wypożyczonych przed rokiem 2021r. Jest to najlepszy okres  na oddanie ponieważ nie będą wyciągnięte żadne konsekwencje finansowe.

Prośbę swą kierujemy w związku z wprowadzeniem książek do komputerowej bazy danych, która umożliwia czytelnikom przeglądanie księgozbioru naszej biblioteki za pośrednictwem internetu. Są one niezbędne do zarejestrowania ich w komputerowej bazie danych.

Jednocześnie informujemy, że książki można wypożyczać w holu biblioteki. Wszystkie książki zwracane przechodzą 7 dniową kwarantannę w osobnym pomieszczeniu więc spełniają wszelkie zasady reżimu sanitarnego.

Liczymy na dobrą współpracę  - zapraszamy do naszej biblioteki.

Kontakt do biblioteki tel. 17 243 60 37,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.