b_120_0_16777215_0_0_images_phocagallery_inne_imprezy_andrzejki_seniorzy_2016_thumbs_phoca_thumb_l_andrzejki_seniorzy_2016-30.jpgGościnne progi Domu Strażaka w Grodzisku Dolnym sprzyjały corocznej  zabawie Seniorom zrzeszonych w grodziskich klubach. Tym razem gośćmi na Wieczorze Andrzejkowym były też Panie uczestniczące w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie Kobiety Gminy Grodzisko Dolne „Grodziski Uniwersytet Aktywności Seniorów” z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W ramach tego projektu, cykl zajęć  zdrowego żywienia, aerobiku  i ćwiczeń na basenie, świetnie przygotował uczestników balu  do zabawy z przytupem. Zanim Seniorzy ruszyli na parkiet, wysłuchali koncertu i recytacji dzieci z Zespołu Szkół  im. J. Pawła II w Grodzisku Dolnym oraz ciekawą prezentację o tradycji wieńców adwentowych Pani Anny Rydzik reprezentującą Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Dobrą zabawę  tego  niezapomnianego wieczoru  zapewnił zespół „Cool´Pa Band”, który w takich  imprezach jest bezkonkurencyjny. Toasty indywidulane i zbiorowe, oraz śpiewy, to już tradycja u Seniorów zawsze młodych duchem. Uczestniczy wykazali się przede wszystkim dość znacznymi zasobami energii we wspólnej zabawie na parkiecie.

Dziękujemy wszystkim którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tej przedniej zabawy, a w szczególności Pani Marii Rydzik za koordynację projektu, Gminnej Spółdzielni  „Samopomoc Chłopska” w Grodzisku Dolnym i panu Ryszardowi Kulpa z „Cool´Pa Band”.

Więcej zdjęć w GALERII