b_120_0_16777215_0_0_images_phocagallery_inne_imprezy_imieniny_anny_2017_imieniny_anny_2017-6.jpgOkazji do wspólnych spotkań grodziskim Seniorom nie brakuje. Wpierw ognisko w Opaleniskach, później święto Anny w Wólce Grodziskiej. I jak to na imieninach bywa były kwiaty, serdeczne życzenia no i oczywiście odśpiewane STO LAT.

A że solenizantek było 9, a gości bardzo dużo, to Klub Seniora w Wólce Grodziskiej na zasadzie” zastaw się a postaw” nakrył stoły suto. Zabawa była przednia, bo wszystko w tym dniu sprzyjało, pogoda, humor i klimatyczne miejsce. Śpiewając i tańcząc przy muzyce Seniorzy bawili się do późnego wieczora.

Więcej zdjęć znajduje się w NASZEJ GALERII

Zapraszamy też seniorów do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Warunkiem uczestniczenia jest wiek od 50 do 70 lat i świadczenie emerytalne bądź rentowe.

Więcej informacji w bibliotece - tel. (17) 24-36-037, lub u Pani Marii Rydzik w Urzędzie Gminy. Zajęcia odbywać się będą w Ośrodku Kultury, a po zakończeniu kursu zapewne ciekawy wyjazd bądź wycieczka.