b_120_0_16777215_0_0_img_aktualnosci_ferie_ferie_2018_ferie_2018_zmyslowka-1.jpgTo, co przyjemne, szybko się kończy, ale wspomnienia pozostają. I takie wspomnienia mamy z zajęć organizowanych dla najmłodszych w Bibliotece Publicznej w Filii w Zmysłówce. A było kosmicznie i plastelinowo.

b_120_0_16777215_0_0_img_aktualnosci_ferie_ferie_2018_ferie_2018_zmyslowka-2.jpgPodczas zajęć dzieci zgłębiły tajniki kosmosu, dowiedziały się jakie planety znajdują się w układzie słonecznym, co to są gwiazdy, komety. Odgadywały również kosmiczne zagadki. Jednak największą frajdę sprawiło uczestnikom zajęć stworzenie kosmicznej makiety. Była ona niezwykła, ponieważ składała się z warzyw, owoców i słodyczy, symbolizujących elementy znajdujące się w przestrzeni kosmicznej.

Dużo radości najmłodszym dała zabawa z plasteliną, z której powstawały niezwykłe postacie bajkowe, na przykład Kubuś Puchatek.
Tegoroczne ferie w bibliotece upłynęły w miłej atmosferze.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.