b_120_0_16777215_0_0_images_phocagallery_ferie_2019_ferie_2019-13.jpgFerie to czas odpoczynku i relaksu dla dzieci. Aby przyjemnie dzieci wykorzystały ten czas, Biblioteka przygotowała zajęcia manualne – plastyczne wyroby z filcu, wstążeczek, koralików. Młodzież wykonywała walentynkowe pamiątki dla najbliższych. W czwartek było coś dla zdrowia – gimnastyka w rytmach rumby przy x-boksie. W bibliotece nie mogło zabraknąć czytania, uczestnicy ćwiczyli język na czytaniu tekstów trudnych logopedycznie oraz zagadek związanych z literaturą i nie tylko.

Dzieci próbowały też sił w grze Mistrz słowa, a mniejsi układali puzzle. Podsumowaniem spotkań był wspólny wyjazd do kina MCK w Leżajsku na film : Asteriks i Obeliks tajemnica magicznego napoju - frekwencja dopisała, 60 –cio osobowa grupa była zadowolona z wyjazdu. Największą atrakcją poza filmem był popcorn i cola.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólnie spędzony czas, a na oglądaniu zdjęć można przywołać minione chwile.

Więcej zdjęć w naszej Galerii