b_120_0_16777215_0_0_img_aktualnosci_funpakiet.jpgGminna Biblioteka Publiczna w Grodzisku Dolnym we współpracy z firmą Funmedia, ekspertem w dziedzinie nowoczesnych multimediów edukacyjnych, przygotowała dla Czytelników półroczny, bezpłatny, nieograniczony dostęp do pięciu internetowych kursów e-learningowych (językowych, specjalistycznych) dla dzieci, osób dorosłych, seniorów i wszystkich dysponujących wolnym czasem oraz mających chęć rozwijania swoich umiejętności.

W ofercie znajdują się zarówno multimedialne kursy językowe: niemiecki, francuski, włoski; FUNENGLISH.PL – multimedialny podręcznik do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat jak również specjalistyczne: fotografia - obowiązkowy kurs dla początkującego fotografa i pasjonata zdjęć. Kursy online to w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych oraz rozwój umiejętności specjalistycznych. Składają się z zaawansowanych multimediów - gier, fotolekcji, filmów, dialogów z native speakerami i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Jedną z głównych zalet kursów z programu „Funpakiet dla bibliotek" jest to, że nauka może odbywać się zarówno w bibliotece, jak i w domu.

Liczba dostępnych aktywacji jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Kursy będą dostępne od 2 marca 2015 roku i trwać będą 6 miesięcy.

Aby skorzystać z półrocznego, bezpłatnego dostępu do wyżej wymienionych kursów, należy:

• być aktywnym czytelnikiem GBP w Grodzisku Dolnym,
  • posiadać dostęp do komputera podłączonego do sieci Internet (czytelnicy, którzy nie mają takiego dostępu w domu, mogą korzystać z kursów w bibliotece
  • posiadać słuchawki z mikrofonem (bez mikrofonu tez można skorzystać z pakietu, jednak jego skuteczność będzie dużo mniejsza),
  • dysponować aktywnym kontem e-mail,
  • pobrać KOD AKTYWACYJNY