b_120_0_16777215_0_0_img_aktualnosci_czytanie_ochronka_2023_5_latki_ochronka_2023-38.jpgW czwartkowy poranek, 28 września br. grupa dzieci z „Ochronki” gościła na spotkaniu w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grodzisku Dolnym. Dzień przywitał nas wspaniałą,  letnią pogodą, toteż wszyscy zgromadzili się na świeżym powietrzu przed salą audiowizualną, gdzie odbyło się czytanie bajek dzieciom: „Maks zostaje mistrzem świata” oraz „Moja książka. Samochodzik Franek”, które bardzo przypadły dzieciom do gustu.

Następnym punktem odwiedzin były różne gry i zabawy na murawie stadionu. Dzieci ćwiczyły  swoje umiejętności w  konkurencjach sportowych, takich jak: biegi przełajowe, tor przeszkód, strzelanie goli do bramki z bajkowym Kaczorem Donaldem, który włączył się do dziecięcych zabaw. Poczynania te uwieczniono na wspólnych  zdjęciach.

Na zakończenie dzieci zwiedziły pomieszczenia biblioteczne i dziecięcą wypożyczalnię, gdzie mogły do woli obcować z bajkami, sensorycznymi i ruchomymi  książeczkami. Za udział w spotkaniu najmłodsi otrzymali słodkości oraz drobne, biblioteczne gadżety. Serdecznie dziękujemy paniom opiekunkom za zaangażowanie w biblioteczną akcję czytelniczą.

b_120_0_16777215_0_0_img_aktualnosci_czytanie_ochronka_2023_5_latki_ochronka_2023-1.jpg